Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak zdemontować plastikową osłonę klapy bagaznika wO2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak zdemontować plastikową osłonę klapy bagaznika wO2

    Co to jet G50 - 60?

    W razie czego do mnie też to podchodzi?

  • #2
    Jak zdemontować plastikową osłonę klapy bagaznika wO2

    Proszę o podpowiedź jak zdemontować plastykową osłonę klapy bagażnika w O2,??
    muszę dotrzeć do wężyka spryskiwacza szyby tylnej.

    Komentarz


    • #3
      ja tez prosze o porade bo własnie prawdopodobnie mi tez spadł węzyk ...napewno trzeba bedzie raczke rozkrecić i pewnie szarpnąc i tyle -----jak nikt nie podzieli sie informacja to ja to szarpne w sobote to ci napisze co i jak...
      narazie brak usterek ...21-12-2009 wymiana akumulatora i przekroczyłem 103000tyś przebiegu...(listopad 2010r)juz 5lat minęło)..po przeglądzie .....Może czas na zmiany...kurde 17-12-2010 mam 104500tyś przejechane coś mało jeżdze ostaTNIO.......11-2011 przejechane 116000tyś wymiana rozrządu kpl

      Komentarz


      • #4
        Paul, DOBI, , niedawno było ...
        Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez zurcio
          , niedawno było ...
          kilka razy, ale zauważyłem, że ostatnio owocków nie dają, a potem wpisuję w wyszukiwarkę jakieś hasło i wyskakuje 30 tematów o niczym i ze 2 konkretne :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez zurcio
            Paul, DOBI, , niedawno było ...
            ok ja nie załozyłem tego tematu wiec chyba szybciej powinienes zareagowac a nie czekac az sie inni rozpisza i kultura by wymagała zeby jezeli wiesz a sadze ze wiesz bo sie wtracasz ----zeby zapodac linka .... pozdrawiam...i prosze o linkA!!
            narazie brak usterek ...21-12-2009 wymiana akumulatora i przekroczyłem 103000tyś przebiegu...(listopad 2010r)juz 5lat minęło)..po przeglądzie .....Może czas na zmiany...kurde 17-12-2010 mam 104500tyś przejechane coś mało jeżdze ostaTNIO.......11-2011 przejechane 116000tyś wymiana rozrządu kpl

            Komentarz


            • #7
              Spokojnie panowie LINK
              Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
              Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

              Komentarz


              • #8
                dzieki serdeczne.....
                narazie brak usterek ...21-12-2009 wymiana akumulatora i przekroczyłem 103000tyś przebiegu...(listopad 2010r)juz 5lat minęło)..po przeglądzie .....Może czas na zmiany...kurde 17-12-2010 mam 104500tyś przejechane coś mało jeżdze ostaTNIO.......11-2011 przejechane 116000tyś wymiana rozrządu kpl

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez DOBI
                  wtracasz
                  Chyba jakieś słowa Ci się pomyliły... Albo chciałeś pogadać na komunikatorze, a nie na forum :?:

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez fernando
                    Zamieszczone przez DOBI
                    wtracasz
                    Chyba jakieś słowa Ci się pomyliły... Albo chciałeś pogadać na komunikatorze, a nie na forum :?:
                    tak wtrącasz
                    sadzę że klubowicze sobie powinni pomagać a nie komplikować a ty chyba komplikujesz ...
                    konczac tą dywagacje dzieki kowal 2002 za linka ...
                    narazie brak usterek ...21-12-2009 wymiana akumulatora i przekroczyłem 103000tyś przebiegu...(listopad 2010r)juz 5lat minęło)..po przeglądzie .....Może czas na zmiany...kurde 17-12-2010 mam 104500tyś przejechane coś mało jeżdze ostaTNIO.......11-2011 przejechane 116000tyś wymiana rozrządu kpl

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez DOBI
                      ok ja nie załozyłem tego tematu wiec chyba szybciej powinienes zareagowac a nie czekac az sie inni rozpisza i kultura by wymagała zeby jezeli wiesz a sadze ze wiesz bo sie wtracasz ----zeby zapodac linka .... pozdrawiam...i prosze o linkA!!
                      Przepraszam najmocniej, że uraziłem, jak kolega sam widzi temat z ostatnim wpisem 19.01.
                      Wystarczyło kilka stron przejrzeć ...

                      Idąc za ciosem pragnę szybko koledze donieść, że po odkręceniu rączki do zamykania wystarczy energicznie pociągnąć za poszycie i powinno odejść.
                      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                      Komentarz


                      • #12
                        nie no spoko ale wystarczyło tak napisac i było by oki .....dzieki zurcio za manuala własnie o to mi chodziło w sobote zaczne walke ... (a tak na boku to czasami ta szukajka zawodzi ).....skoro paul załozył temat to on powinien przejzec wiadomosci czy juz ktos nie napisał ja sie tylko podczepiłem bo akurat dzisiaj mi wyskoczył ten problem i akurat luknołem i patrze a tu ten temacik co mi sie przytrafił ---wiec zrozumiałe ze napisałem... to tak wedle wytłumaczenia dlaczego napisałem..
                        narazie brak usterek ...21-12-2009 wymiana akumulatora i przekroczyłem 103000tyś przebiegu...(listopad 2010r)juz 5lat minęło)..po przeglądzie .....Może czas na zmiany...kurde 17-12-2010 mam 104500tyś przejechane coś mało jeżdze ostaTNIO.......11-2011 przejechane 116000tyś wymiana rozrządu kpl

                        Komentarz


                        • #13
                          Dzięki KOWAL 2002, za bardzo konkretną odpowiedź.

                          Komentarz


                          • #14
                            A powiedzcie proszę jak założyć ten plastik z powrotem na klapę ?
                            Mam problem w trafieniu metalowymi klamerkami na blachę.
                            Urko

                            Komentarz


                            • #15
                              Koledzy odbiegajac od tematu klapy, jeśli podejrzewacie wezyk w pierwszej kolejnosci szukajcie w bagarzniku.Tam wlasnie jest najmniej trwałe połączenie,dokladnie pod wykladzina lewego błotnika.

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X